Uzzini vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi

Matterport 3D modelis ir telpas trīsdimensiju attēlojums, kas ļauj jums “staigāt” pa telpu, lai to izjustu tā, it kā jūs tur būtu.

3D kamera tiek novietota dažādās pozīcijās visā telpā. Katrā no pozīcijām kameras korpuss ar 3 kamerām un 6 sensoriem/projektoriem, izmantojot iebūvētu motoru, griežas ap savu asi 360° un ievāc datus no visiem leņķiem. Pēc tam dati tiek augšupielādēti serverī un apstrādāti. Kad apstrāde ir veikta, klientam tiek nosūtītas saites, kuras var izmantot savām vajadzībām – mājaslapai, sociālajiem tīkliem utt.

Matterport 3D tūre, atkarībā no objekta lieluma un sarežģītības, parasti ir gatava 12-48h laikā.

Matterport 3D virtuālajai tūrei ir liels datu apjoms, kas tiek glabāts “mākoņa” serveros. Cenā iekļauts pirmais hostinga gads, pēc tam cena ir 50 € gadā par modeli. Šī summa būs izrakstīta rēķinā un 11. mēneša sākumā ir jāveic samaksa par nākošo 12 mēnešu hostinga periodu. Modelis automātiski tiek noņemts no hostinga vietnes, ja nav saņemts maksājums vai paziņojums par atcelšanu. Ja ir nepieciešams, pēc pierpasījuma modeli var izņemt no hostinga arī ātrāk.

“Leļļu mājas skats” ir interaktīva funkcija, kas piešķir objektam 3D skatu ar iespēju to pagriezt un aplūkot no jebkura skatu punkta. Šis ir lielisks rīks, lai redzētu kopskatu – istabu izvietojumu, istabu attiecību, katru stāvu atsevišķi vai visu objektu kopumā.

Interaktīvie punkti ir lielisks rīks, ko izmanto, lai izceltu detaļas un pievienotu papildu informāciju. Šādus punktus varam izvietot jebkurā telpā un vietā vai jebkuram objektam telpā, lai sniegtu par to sīkāku informāciju, pievienojot linkus, video, tekstus, dažādas saites utt. Ar interaktīvo punktu palīdzību ir iespējams pieminēt dažādas ierīces, dizaineru aspektus (piem., gleznu nosaukumus un autorus), restorāna ēdienkarti, instrukciju kādas ierīces lietošanai vai linku uz preces internetveikalu. Rakstzīmju ierobežojumi interaktīvajos punktos: virsrakstā- 60 rakstzīmes, aprakstā 1000 rakstzīmes.